Bağlıca Halı Yıkama İnternet Sitemiz

0312 226 02 72 - 0543 494 07 83

Bağlıca Halı Yıkama İşyeri Halı Yıkama

Bağlıca Halı Yıkama İşyeri Halı YıkamaBağlıcada ki halı yıkama firmamız olan Bağlıca halı yıkama şirketimizin bağlıcada bulunan işyeri halısı yıkama işlemi;

Her türlü halının temizlenmesinden beklenen kaliteli sonucu almak için profesyonellik gerektiren belirli şartlara uyulması gereklidir. Yüksek beklenti içerisinde olan bilinçli bir müşteri olarak eğer, düşük kaliteli neticelerle karşı karşıya kalmaktan korkuyorsanız, halılarınızı temizleteceğiniz yıkama fabrikasına iş verirken, bazı detayları göz ardı etmemeniz gerekiyor. Zannediyorum işyerlerinde kullanılan yolluk ve halıları yıkatırken kalite için ilk olarak önem verilecek şey, halıların verileceği firmanın temizlik ve hijyen sağlamada bilgi ve deneyim sahibi bir temizlik kuruluşu olmasına ihtiyaç duyulduğudur.

Zaten kirlenmiş halımızı yıkayacak fabrikanın kalite standardı, işini seven eleman kadrosu ve uygulamada kullandığı temizlik deterjanlarının kalitesiyle anlaşılır. Bu işlemlerde ilk prosedür servis aracının randevulaşılan saatler arasında halıları almasıdır ki, bu kısım ile ilgili fazladan bir ücret talep edilmemektedir. Bilmelisiniz ki profesyonel bir halı yıkama ve overlok işletmesi bir şekilde söylediği anda alacaktır halılarınızı. Bağlıca halı yıkama servis aracıyla yıkamanın yapılacağı kısma nakledilen halılar, karışmaması için özellikleri tespit edilerek ayrı bölümlere alınır çünkü farklı halı ve kilimler aynı makine ve deterjanla yıkanmamalıdır. Makine sistemlerinin gelişmesiyle birlikte günümüzde iki türlü halı ve kilim yıkama tekniği izlenmeye başlanmıştır ve bu sistemlerden ilki meçle elde yıkama şeklinde bilinen metot, ikincisi ise bantlı yıkama sistemiyle icra edilen yıkama metodudur. Otomasyonlu halı yıkama makineleriyle yapılan yıkamanın eski sisteme göre fazlaca avantajı gösterilebilir ki, bunların en önemli olanı sanırım halıların daha fazla yıkanmasıdır.

Evet bağlıca halı yıkama şirketimize işyerlerinde kullanılan yolluk ve halıları elde hatta otomatik teknikle yıkatabilirsiniz fakat deterjan seçimi halı yıkama işinin başarı oranını çok büyük ölçüde belirleyicidir. Çünkü umut edilen hijyenik temizliğe ulaşmak için antibakteriyel deterjanlar ile yıkama yapmak gerekmektedir. Halılarımızın hızlı bir şekilde kurumasının sağlanmasında halı sıkma makinesiyle nem almak kurutmanın hedeflenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinden çıkan halı ve kilimler askıya alınmaya ihtiyaç duyar ki iyi bir dezenfeksiyon tam manasıyla bu sayede sağlanabilir. Güneşte kuruması tamamlanan halılar kontrol edilmesi için kontrol noktasına getirilir ki, bu kısımda lekelerin çıkıp çıkmadığı ile beraber parfümleme ve ambalajlama uygulamaları yapılır. Bütün önemli işleri tamamlanan halılar dağıtım güzergahlarına göre bir araya getirilecek biçimde toparlanıp, servis birimine aktarılır ki, söylendiği saatte halılar teslimat noktasına teslim edilir.

Gerekli tecrübeye sahip bir halı yıkama şirketinin başarılı neticeler ortaya koyabilmesi noktasında gerekli şeylerden biri de deterjan ve leke çıkarıcı maddelerin hassas halılara ne tür usullerle kullanılacağına karar vermektir. Bu noktada çok iyi bilinmelidir ki, tse belgeli leke çıkarıcılar kullanmak yıkama işinin kalitesini doğrudan belirler. Özellikle kusursuz temizliğe gereken önemi veren biri iseniz markası belli olan leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama firmalarını tercih etmeniz gerekir.

Bu iş te piyasadaki diğer iş alanlarındaki gibi mühendislikteki gelişmelerden nasibini almış bir iş alanıdır ki, teknolojik alandaki yeni teknik imkanlar işin kalite standardını ciddi manada yükseltmiştir. Fabrikamızda kullandığımız yeni gereçler ve bunun yanında özel üretim deterjanlar işimizi en az riskle tatbik etmemize yardımcı oluyor. Bu saydıklarımızdan dolayı biz de Bağlıca halı yıkama olarak bu önemli durumun bilincindeyiz ki, halıların yıkanmasında en iyi ekipmanları kullanmaya çalışıyoruz.

Yukarı Çık
Yukarı Çık