Bağlıca Halı Yıkama İnternet Sitemiz

0312 226 02 72 - 0543 494 07 83

Bağlıca Halı Yıkama Antika Halı Yıkama

Bağlıca Halı Yıkama Antika Halı YıkamaBağlıca son sistem halı ve kilim yıkama fabrikası antika halı ve eldokumaları ne tür halı deterjanlarını kullanarak yıkamaktadır?

Temiz olmasını istediğiniz halıların yıkanmasından beklenen sağlıklı neticeyi kazanmak için profesyonellik gerektiren belirli şartlara uymak çok önemlidir. Kaliteli hizmet bekleyen biriyseniz ve şayet, beklentinizin altında neticelerle muhatap olmaktan endişe duyuyorsanız, halı yıkama işinizi vereceğiniz halı yıkama firmasına iş verirken bir kısım önemli hususları bilmeniz gerekiyor. Kanaatimce antika yolluk ve halıları yıkatırken kaliteli bir sonuç için hepsinden önce bilinmesi gerekli olan konu halıların verileceği şirketin hijyen konusunda beceri kazanmış bir temizlik kuruluşu olmasındaki mecburiyettir.

Zaten kirlenmiş halımızı yıkayacak şirketin kalite göstergesi, disiplinli eleman kadrosu ve bununla beraber, kullandığı deterjanların standartlara uygunluğuyla ölçülür. Yıkamada ilk prosedür, ücretsiz servisin istenen anda halıları almaya gelmesidir ki bu aşama için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Unutmayın kaliteli iş yapan bir yıkama fabrikası hızlıca ve anlaşılan zaman aralığında halıları alır. Bağlıcadaki halı yıkama personeli tarafından yıkama birimine alınan yıkanacak malzemeler, öncelikle dokuma türleri tespit edilerek ayrıştırılır çünkü değişik özellikteki halılar aynı şekilde yıkanamamaktadır. İlerleyen teknoloji ile beraber son dönemde iki çeşit yıkama yolu uygulanmaya başlanmıştır ki, bu tekniklerden birisi elle yıkama şeklinde anılan teknik, öbürü ise bantlı yıkama sistemiyle yapılan yıkama şeklidir. Otomatik sistem halı ve kilim yıkama makineleri ile sürdürdüğümüz yıkamanın eski sisteme göre fazlaca yararı sıralanabilir ve bunların içinde en mühim olanı sanırım daha titiz bir yıkama yapılmasıdır.

Bağlıcada son sistem halı yıkamaya antika yolluk ve halıları eski usullerle yahut ta otomasyonlu teknikle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanımı yıkamanın kalite oranını büyük oranda belirleyicidir. Halı yıkama işlerinde başarılı neticeyi elde etmek için antibakteriyel özelliği olan temizleyiciler ile çalışmak oldukça önemlidir. Yıkanan halıların derhal kurumasının gerçekleşmesinde sıkma makinesiyle nem almak, kurumanın hedeflenen başarıya ulaşması için büyük önem arz etmektedir. Sıkma makinesiyle sıkılan halılar güneşle kurutulmaya gereksinim duyar ki, güneş dezenfeksiyonu tam manasıyla bu yolla sağlanabilir. Yüzde yüz kuruması gerçekleşen halı ve kilimler kontrol maksadıyla son denetim birimine taşınır ve bu kısımda lekelerin çıkıp çıkmadığı ile beraber ambalaj çalışmaları yürütülür. Ambalaj aşamaları da sonuçlanan halılar barkotlarına bakılarak bir araya getirilecek şekilde düzenlenip, servis araçlarına sevk edilir ki, sözleşilen zaman içerisinde halılar yerlerine verilir.

Yeterli iş tecrübesine sahip bir halı ve kilim yıkama şirketinin başarılı bir sonuç alabilmesi için belki de en önemli kurallardan bir tanesi de deterjan ve leke çıkarıcıların çeşitli halılara hangi metodlarla uygulanacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Bu noktada kabul edilen bir gerçektir ki piyasada geçerli bir şampuan kullanmak hijyen gerektiren işlerin neticesini doğrudan belirlemektedir. Bu işlerde hijyene gereken önemi veren biriyseniz standartlara uygun şampuanları kullanan halı ve kilim yıkama fabrikalarını seçmek mecburiyetindesiniz.

Yıkama işleri de başka sanayi alanlarındaki gibi teknolojik ilerlemelerden nasibini almış bir iştir ki, endüstriyel alandaki son gelişmeler bu işin kalitesini hakikaten üst seviyelere çıkarmıştır. Hijyen kazandırmada kullandığımız yeni cihazlar ve buna ek olarak özel üretim deterjanlar işimizi neredeyse sıfır hatayla uygulamamıza imkan sağlıyor. Bu anlamda her zaman bağlıca halı yıkama firması olarak bu şartın farkında olduğumuz için piyasada bulunan en geçerli yıkama ve sıkma makinelerini kullanıyoruz.

Yukarı Çık
Yukarı Çık